Yorumlar

KELLY MAC

2015 yılında IDEA Fitnes fuarında ZeroWater ekibi ile tanışana dek yıllarca Brita içiyordum. Aileme, arkadaşlarıma, öğrencilerime ve müşterilere bundan bahsettiğimden emin olabilirsiniz. Ne yediğiniz kadar ne içtiğiniz de önemlidir. Tadı ve İyon Değiştirici Teknolojileri ile içtiğim suda çözünmüş katı maddelerin olmadığını biliyorum. Şimdi eskisinden de daha fazla su tüketiyorum ve vücuduma yalnızca herhangi bir su değil en iyisini Zerowater’ı alıyorum.

 

Biyografi: Kelly AFAA (Azerbaycan Futbol Federeasyonu) Denetmeni, AFAA Grubu Fitnes Eğitmeni, Kikboks, Step, İç Mekan Bisiklet Eğitmeni, Yoga, Pilates Eğitmenidir ve Direnç, Kadınlar için Orta Yaş Fitnesi, Yogafit, Zumba ve Flirty Girl sertifikalarına sahiptir. Kelly ayrıca 1983 yılından beri Lisanslı Güzellik Uzmanı ve Profesyonel Makyaj Uzmanıdır.

 

RİCHARD BURGUNDER

Yüksek kalitede ve lezzetli su sağlayan su filtrasyon sistemini gerçekten çok sevdim. Suyun ilk önce filtreden geçtiği en üstteki çember suyu tamamen tutuyor. Bu şekilde filtreden geçen suya 60 saniyeden daha kısa bir sürede ulaşma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu özel ZeroWater filtrasyon sistemi içme suyunda yarattığı tat ile tüm yönleriyle süper bir sistem. Genellikle çok fazla su içmezdim, ancak bu sistemle birlikte karşılaştırdıklarım arasında kanıtlanmış lezzet ve kalitesi dahilinde çok daha fazlasını içmeye başladım.

 

Biyografi: Richard Burgunder kendisine dünyanın en zorlu ve prestijli yarışmalarında çok sayıda ödül, rekor ve birincilik kazandıran verimli bir sporculuk kariyerine sahip profesyonel bir macera sporcusudur. Oldukça tanınmış bir sporcu olan Rich 3 ABD Milli Takımını 20 nin üzerinde uluslararası organizasyonda temsil etmiştir. Rich bir macera tutkunu olarak Amerika yakınlarındaki Fuji Dağının en yüksek on zirvesine ve Kuzey Amerika boyunca uzanan diğer önemli zirvelere tırmanmıştır. Rich “Sınır yok” düsturunu benimsemiştir ve yapacağı herşey için bu düstura başvurur.

 

SHEENA POTTS

Diğer ürünlerde olduğu gibi müşterilerime tavsiye etmeden önce Zero Water’ı bizzat denedim. İlgimi ilk çeken filtrasyon sisteminin arka planındaki veriler oldu ve bu şekilde sistemi denemeye karar verdim. Suyun saflığından ve içtikten sonra tadı olmamasından anında etkilendim. Bugün geçen yıllar içinde Zero Water’ı yalnızca ailemle birlikte evde kullanmakla kalmıyor aynı zamanda Zero water Şişe Filtrasyon Sistemini Pure Fitness 24’deki müşterilerime de sunuyorum.

 

Biyografi: Sheena Potts’un fitnes endüstrisinde 15 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Genel nüfusa, sporculara ve taktik geliştiricilere Bireysel olarak ve Küçük Gruplar halinde Eğitim veren Pure Performance 24’ün sahibidir. NASM sertifikalı olup Fonskiyonel Hareket Uzmanı ve Düzey 1 RKC ve SGF Girya Eğitmenidir.

 

DAN MCDONOGH

 

ZeroWater ürününü 3 haftadır kullanıyorum ve hayatımda bu kadar yumuşak, içimi kolay bir su tatmadığımı söyleyebilirim! Bu su hakkında yapabileceğim en iyi tanım. Uluslararası bir Fitnes Eğitmeni olarak sağlığımız için suyun önemini biliyorum ve Zero Water ürünlerinin evde ve yolda en iyi filtrasyon sistemi olduğuna inanıyorum.

 

Biyografi: Dan McDonogh alanında 15 yılı aşkın bir kariyere sahip ödüllü bir Uluslararası Fitnes Eğitmeni ve Antrenörüdür. Ayrıca Nike, Monster Headphones & Muscle Milk/CytoSport gibi markaların Küresel Elçisi konumundadır.

 

 

RON ZASTOCKİ

Zero Water’ı çok sevdim, daha önce içmediğim kadar su içmeye başladım. Ayrıca her hafta su satın alma derdinden kurtulduğum için para da biriktirebiliyorum. Benim için ve çevrem için çok iyi bir sistem, yani bir Kazan-Kazan sistemi!

 

Biyografi: Ron Zastocki seçkin bir koşucu, sertifikalı bir kişisel eğitmen ve alanında uzman bir engelli koşu parkuru tutkunudur.

 

ROBERT PARKS JOHNSON

Bir grup eğitmeni, koşucu ve profesyonel bir aktör olarak gün boyu çok fazla su içiyorum. Kanserden kurtulan biri olarak özellikle suyun kalitesi benim için çok önemli. Spor Salonunda Zero Water bardaklarını ve evde büyük tankı kullanmak bana vücuduma giren suyun saf ve sağlıklı olduğuna dair bir güven verdi. Dürüst olmak gerekirse uykulu olduğum bir sabah musluk suyu içene kadar lezzet açısından büyük bir fark hissetmemiştim… Böylece aradaki farkı da hissetmiş oldum. Kullandığı bilimsel teknik hakkında konuşamam ancak ağzımda kesinlikle ZeroWater tadının olmasını tercih ettiğimi söyleyebilirim. Ayrıca Kentucky arazisini boş şişelerle doldurmadan saf su içebilmeyi seviyorum.

 

Biyografi: Robert Parks Johnson Lexington, Kentucky’de YMCA Kuzey Lexington Ailesinde eğitmendir. 2010 yılında Baş ve Boyun kanseri ile olan mücadelesini kazandığından beri 72 kilo kaybetti, 2 maratonu tamamladı ve YMCA’da kanserden kurtulanların yaşamlarını yeniden düzenlemelerini sağlayan LIVESTRONG adlı bir sağlık programında koç oldu. Bob ayrıca Bluegrass Wellness Digest›in editörü ve aktif bir bloggerdır.

 

NİC AKİNS

Bir eğitmen ve antrenör olarak son günlerde farklı spor salonları ve lokasyonlarda bulunuyorum. Bütün gün ve birçok kez su içiyorum, ancak marketten almadığım sürece içtiğim suyun temiz ve saf olup olmadığından emin olamıyordum. ZeroWater ile HERYERDE olabilirim, ZeroWater bardağımı dolduruyor ve içtiğim suyun temizlendiğinden, arındığından ve içmeye hazır hale geldiğinden emin oluyorum. Eğitim programlarım için evde, spor salonunda ya da parkta su içerken kesinlikle aradaki lezzet farkını hissediyor ve kendimi çok daha güvende hissediyorum. Ürünü bana satın aldıran ilk etken ise ürünü biraraya getirmenin kolaylığı oldu. Banyomda ve mutfağımda bir Zero Water filtre sistemi bulunuyor. Bu sistemi tüm gün ve tekrar tekrar kullanıyorum, birleştirilmesi ve kullanımı oldukça kolay. Farkı hissettim ve Zero Water ürünlerinden çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

 

Biyografi: Nic Akins Kaliforniya, San Diego’da yaşayan sertifikalı bir eğitmen, koşu koçu ve seçkin bir grubun fitnes eğitmenidir. Akins’in sporculuk kariyeri 3 yıl art arda 400 m’de derece kazandığı Missouri, St. Charles’da başlamıştır. Daha sonra Kolombiya, Missouri Üniversitesinde 8-Büyük 12 Atletizm derecesi ve 2 şampiyonluk derecesi elde etmiştir. Akins yerel ve ulusal koşu etkinliklerinde koşma tutkusunu sürdürmeye devam etmektedir.

 

KRYSTAL YON

3 yıldan fazla bir süre Zero Water kullandım. Musluk suyu içmek bugünlerde kumar oynamak gibi ancak Zero Water’ın filtrasyon sürecini gerçekten çok sevdim. Suya temiz bir lezzet veriyor ve ürünün arkasındaki teknolojiye güveniyorum.

 

Biyografi: Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek Krystal için her zaman önemli olmuştur. Küçük yaşlarından itibaren sporcudur. Yetişkinlik döneminde ise Krystal beğeni toplayan öğünler ve besinlerin aşçılığı konusunda derece sahibidir. Kişilerin daha sağlıklı bir yaşam tazrı benimsemesini sağlayacak şekilde fitnes ve yemek pişirme sanatını harmanlamıştır. Bugün şirketinde Sağlık Yöneticisi olarak çalışmakta ve kişisel eğitim yeterliliklerini ve aşçılık bilgisini, yaşamlarını değiştirecek sağlıklı alışkanlıkları kazanmaları konusunda insanlara yardımcı olmak için kullanmaktadır..

 

Nina Yau

Fitnes ve sağlıktaki herşey sıvı alımı ihtiyacı dışında değişiyor! Zero Water’un temiz bir su elde etmeyi kolaylaştırmasını seviyorum. Temiz su elde etmek için spor salonumda yanımda bir su ısıtıcısı ile dolaşmak zorunda değilim veya eğitim stüdyom için şişelenmiş su almak zorunda değilim. Herhangi bir çeşme ya da banyo musluğundan su doldurabilirim. İşte bu kadar basit. Ayrıca şimdiye kadar tattığım EN İYİ su!

Biyografi: 1989’dan beri fitnes endüstrisinin içindeyim. Sertifikalı bir kişisel eğitmen, tescilli bir yoga eğitmeni ve grup egzersizi eğitmeniyim. Kaliforniya, San Diego’da bir fitnes eğitim salonu sahibiyim. Her gün her meslekten müşterilerimle enerjimi ve heyecanımı paylaşabileceğim egzersizler yapma şansına sahibim. «Fitnes tutkusunu” bu kadar çok insanla paylaşmak ve insanlara aktarmak benim için bir zevk..