Yorumlar

KELLY MAC

2015 yılında IDEA Fitnes fuarında ZeroWater ekibi ile tanışana dek yıllarca Brita içiyordum. Aileme, arkadaşlarıma, öğrencilerime ve müşterilere bundan bahsettiğimden emin olabilirsiniz. Ne yediğiniz kadar ne içtiğiniz de önemlidir. Tadı ve İyon Değiştirici Teknolojileri ile içtiğim suda çözünmüş katı maddelerin olmadığını biliyorum. Şimdi eskisinden de daha fazla su tüketiyorum ve vücuduma yalnızca herhangi bir su değil en iyisini Zerowater’ı alıyorum.

 

Biyografi: Kelly AFAA (Azerbaycan Futbol Federeasyonu) Denetmeni, AFAA Grubu Fitnes Eğitmeni, Kikboks, Step, İç Mekan Bisiklet Eğitmeni, Yoga, Pilates Eğitmenidir ve Direnç, Kadınlar için Orta Yaş Fitnesi, Yogafit, Zumba ve Flirty Girl sertifikalarına sahiptir. Kelly ayrıca 1983 yılından beri Lisanslı Güzellik Uzmanı ve Profesyonel Makyaj Uzmanıdır.

 

RİCHARD BURGUNDER

Yüksek kalitede ve lezzetli su sağlayan su filtrasyon sistemini gerçekten çok sevdim. Suyun ilk önce filtreden geçtiği en üstteki çember suyu tamamen tutuyor. Bu şekilde filtreden geçen suya 60 saniyeden daha kısa bir sürede ulaşma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu özel ZeroWater filtrasyon sistemi içme suyunda yarattığı tat ile tüm yönleriyle süper bir sistem. Genellikle çok fazla su içmezdim, ancak bu sistemle birlikte karşılaştırdıklarım arasında kanıtlanmış lezzet ve kalitesi dahilinde çok daha fazlasını içmeye başladım.

 

Biyografi: Richard Burgunder kendisine dünyanın en zorlu ve prestijli yarışmalarında çok sayıda ödül, rekor ve birincilik kazandıran verimli bir sporculuk kariyerine sahip profesyonel bir macera sporcusudur. Oldukça tanınmış bir sporcu olan Rich 3 ABD Milli Takımını 20 nin üzerinde uluslararası organizasyonda temsil etmiştir. Rich bir macera tutkunu olarak Amerika yakınlarındaki Fuji Dağının en yüksek on zirvesine ve Kuzey Amerika boyunca uzanan diğer önemli zirvelere tırmanmıştır. Rich “Sınır yok” düsturunu benimsemiştir ve yapacağı herşey için bu düstura başvurur.

 

SHEENA POTTS

Diğer ürünlerde olduğu gibi müşterilerime tavsiye etmeden önce Zero Water’ı bizzat denedim. İlgimi ilk çeken filtrasyon sisteminin arka planındaki veriler oldu ve bu şekilde sistemi denemeye karar verdim. Suyun saflığından ve içtikten sonra tadı olmamasından anında etkilendim. Bugün geçen yıllar içinde Zero Water’ı yalnızca ailemle birlikte evde kullanmakla kalmıyor aynı zamanda Zero water Şişe Filtrasyon Sistemini Pure Fitness 24’deki müşterilerime de sunuyorum.

 

Biyografi: Sheena Potts’un fitnes endüstrisinde 15 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Genel nüfusa, sporculara ve taktik geliştiricilere Bireysel olarak ve Küçük Gruplar halinde Eğitim veren Pure Performance 24’ün sahibidir. NASM sertifikalı olup Fonskiyonel Hareket Uzmanı ve Düzey 1 RKC ve SGF Girya Eğitmenidir.

 

DAN MCDONOGH

 

ZeroWater ürününü 3 haftadır kullanıyorum ve hayatımda bu kadar yumuşak, içimi kolay bir su tatmadığımı söyleyebilirim! Bu su hakkında yapabileceğim en iyi tanım. Uluslararası bir Fitnes Eğitmeni olarak sağlığımız için suyun önemini biliyorum ve Zero Water ürünlerinin evde ve yolda en iyi filtrasyon sistemi olduğuna inanıyorum.

 

Biyografi: Dan McDonogh alanında 15 yılı aşkın bir kariyere sahip ödüllü bir Uluslararası Fitnes Eğitmeni ve Antrenörüdür. Ayrıca Nike, Monster Headphones & Muscle Milk/CytoSport gibi markaların Küresel Elçisi konumundadır.

 

 

RON ZASTOCKİ

Zero Water’ı çok sevdim, daha önce içmediğim kadar su içmeye başladım. Ayrıca her hafta su satın alma derdinden kurtulduğum için para da biriktirebiliyorum. Benim için ve çevrem için çok iyi bir sistem, yani bir Kazan-Kazan sistemi!

 

Biyografi: Ron Zastocki seçkin bir koşucu, sertifikalı bir kişisel eğitmen ve alanında uzman bir engelli koşu parkuru tutkunudur.

 

ROBERT PARKS JOHNSON

Bir grup eğitmeni, koşucu ve profesyonel bir aktör olarak gün boyu çok fazla su içiyorum. Kanserden kurtulan biri olarak özellikle suyun kalitesi benim için çok önemli. Spor Salonunda Zero Water bardaklarını ve evde büyük tankı kullanmak bana vücuduma giren suyun saf ve sağlıklı olduğuna dair bir güven verdi. Dürüst olmak gerekirse uykulu olduğum bir sabah musluk suyu içene kadar lezzet açısından büyük bir fark hissetmemiştim… Böylece aradaki farkı da hissetmiş oldum. Kullandığı bilimsel teknik hakkında konuşamam ancak ağzımda kesinlikle ZeroWater tadının olmasını tercih ettiğimi söyleyebilirim. Ayrıca Kentucky arazisini boş şişelerle doldurmadan saf su içebilmeyi seviyorum.

 

Biyografi: Robert Parks Johnson Lexington, Kentucky’de YMCA Kuzey Lexington Ailesinde eğitmendir. 2010 yılında Baş ve Boyun kanseri ile olan mücadelesini kazandığından beri 72 kilo kaybetti, 2 maratonu tamamladı ve YMCA’da kanserden kurtulanların yaşamlarını yeniden düzenlemelerini sağlayan LIVESTRONG adlı bir sağlık programında koç oldu. Bob ayrıca Bluegrass Wellness Digest›in editörü ve aktif bir bloggerdır.

 

NİC AKİNS

Bir eğitmen ve antrenör olarak son günlerde farklı spor salonları ve lokasyonlarda bulunuyorum. Bütün gün ve birçok kez su içiyorum, ancak marketten almadığım sürece içtiğim suyun temiz ve saf olup olmadığından emin olamıyordum. ZeroWater ile HERYERDE olabilirim, ZeroWater bardağımı dolduruyor ve içtiğim suyun temizlendiğinden, arındığından ve içmeye hazır hale geldiğinden emin oluyorum. Eğitim programlarım için evde, spor salonunda ya da parkta su içerken kesinlikle aradaki lezzet farkını hissediyor ve kendimi çok daha güvende hissediyorum. Ürünü bana satın aldıran ilk etken ise ürünü biraraya getirmenin kolaylığı oldu. Banyomda ve mutfağımda bir Zero Water filtre sistemi bulunuyor. Bu sistemi tüm gün ve tekrar tekrar kullanıyorum, birleştirilmesi ve kullanımı oldukça kolay. Farkı hissettim ve Zero Water ürünlerinden çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

 

Biyografi: Nic Akins Kaliforniya, San Diego’da yaşayan sertifikalı bir eğitmen, koşu koçu ve seçkin bir grubun fitnes eğitmenidir. Akins’in sporculuk kariyeri 3 yıl art arda 400 m’de derece kazandığı Missouri, St. Charles’da başlamıştır. Daha sonra Kolombiya, Missouri Üniversitesinde 8-Büyük 12 Atletizm derecesi ve 2 şampiyonluk derecesi elde etmiştir. Akins yerel ve ulusal koşu etkinliklerinde koşma tutkusunu sürdürmeye devam etmektedir.

 

KRYSTAL YON

3 yıldan fazla bir süre Zero Water kullandım. Musluk suyu içmek bugünlerde kumar oynamak gibi ancak Zero Water’ın filtrasyon sürecini gerçekten çok sevdim. Suya temiz bir lezzet veriyor ve ürünün arkasındaki teknolojiye güveniyorum.

 

Biyografi: Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek Krystal için her zaman önemli olmuştur. Küçük yaşlarından itibaren sporcudur. Yetişkinlik döneminde ise Krystal beğeni toplayan öğünler ve besinlerin aşçılığı konusunda derece sahibidir. Kişilerin daha sağlıklı bir yaşam tazrı benimsemesini sağlayacak şekilde fitnes ve yemek pişirme sanatını harmanlamıştır. Bugün şirketinde Sağlık Yöneticisi olarak çalışmakta ve kişisel eğitim yeterliliklerini ve aşçılık bilgisini, yaşamlarını değiştirecek sağlıklı alışkanlıkları kazanmaları konusunda insanlara yardımcı olmak için kullanmaktadır..

 

Nina Yau

Fitnes ve sağlıktaki herşey sıvı alımı ihtiyacı dışında değişiyor! Zero Water’un temiz bir su elde etmeyi kolaylaştırmasını seviyorum. Temiz su elde etmek için spor salonumda yanımda bir su ısıtıcısı ile dolaşmak zorunda değilim veya eğitim stüdyom için şişelenmiş su almak zorunda değilim. Herhangi bir çeşme ya da banyo musluğundan su doldurabilirim. İşte bu kadar basit. Ayrıca şimdiye kadar tattığım EN İYİ su!

Biyografi: 1989’dan beri fitnes endüstrisinin içindeyim. Sertifikalı bir kişisel eğitmen, tescilli bir yoga eğitmeni ve grup egzersizi eğitmeniyim. Kaliforniya, San Diego’da bir fitnes eğitim salonu sahibiyim. Her gün her meslekten müşterilerimle enerjimi ve heyecanımı paylaşabileceğim egzersizler yapma şansına sahibim. «Fitnes tutkusunu” bu kadar çok insanla paylaşmak ve insanlara aktarmak benim için bir zevk..

 

Daraltılabilir içerik

 Şebeke suyu zaten belediye tarafından arıtılıyor. Neden ZeroWater’a ihtiyacım olsun?

Belediye suyu ZeroWater’ın seviyesine kadar arıtabilse bile, arıtma tesisinden musluğunuza gelene kadar suya çeşitli kimyasallar karışabilir ve şebeke suyunun o tipik tadını verir. ZeroWater suyu taze ve lezzetlidir.

ZeroWater ile şişe suyu kalitelerini karşılaştırsak?

ZeroWater® filtreleri FDA’nın belirlediği, arıtılmış şişe suyunda bulunması gereken Toplam Çözünmüş Madde miktarlarını karşılayabilen tek filtre suyu sağlar. Böylece en üst düzey kalitedeki suyu plastik şişeler veya yüksek maliyetler olmaksızın elde etmiş olursunuz.

Kuyu suyu kullanıyorum. Sisteminizi, kullanmam gerekir mi?

Kuyu suyu kullanıyorsanız, kuyunun incelenmesi ve mikrobiyolojik kirleticiler dâhil olmak üzere çeşitli maddelere karşı tahliller yapılması kuyu sahibinin sorumluluğundadır. Kuyunun içilebilirliği onaylandığı takdirde, ZeroWater® kuyu suyuna da aynı şebeke suyu gibi muamele eder.

ZeroWater filtreleri ile diğer filtreleri karşılaştırsak?

ZeroWater filtresi çok daha kapsamlı olan 5-aşamalı filtre sistemidir. Sadece tespit edilebilen çözünmüş maddeleri tutabilen basit karbon filtrelerin karşısına İyon Değişim Teknolojisini koyar.

ZeroWater filtreleri ile Ters Ozmos sistemlerini karşılaştırsak?

ZeroWater® filtreleri Ters ozmos sistemlerinden elde edilen arıtma derecesine eşit kalitede su elde eder. Bizim sistemlerimiz ayrıca hiç su ziyanına neden olmaz ve yerçekimi esasına göre çalışır. İlave olarak tesisatınıza monte edilmesine gerek yoktur.

ZeroWater ile distile suyu karşılaştırsak?

İnsanlar genellikle distile suyun yavan bir tadı olduğunu söylerken, ZeroWater® suyu taze ve lezzetlidir. Ayrıca distilasyon işlemi elektrik gerektirir ve suyun arıtılması saatler sürer.

ZeroWater ile yumuşatıcıları karşılaştırsak?

Su yumuşatma sistemleri sodyum veya potasyumu kalsiyum ile değiştirerek kalsiyum yapılanmasını önler ve sabunun daha iyi köpürmesini sağlar. İçme suyunun tadını iyileştirmezler.

Ev hayvanları / insanlar distile suya ihtiyaç duyuyorlar. Buda aynı kalitede mi?

Bizim filtrelerimiz elektrik harcamadan veya mağazalardan eve su taşıma zahmetine katlanmadan, distile suyla aynı kalitede su sağlar.

Kuyu/Kaynak suyu kullanıldığında, filtre ömrü "şehir" suyuna göre daha mı kısa olur?

Filtrenin ömrü suyun kuyu, kaynak veya şebeke suyu olmasına değil, içerdiği Toplam Çözünmüş Madde miktarına bağlıdır. Kuyu suyunuzu bizim sistemimizde kullanmadan önce test ettiğinizden emin olun.

Mikrobiyolojik / bakteriyel arıtma konusunda Ters Ozmos ile ZeroWater’ı karşılaştırsak?

Eğer Ters Ozmos sisteminiz UV ışığı veya ozon jeneratörü gibi desteklerle bakteri arıtımına özel tasarlanmadıysa, suyunuzda bakteri sorunu olması halinde Ters Ozmos membranınız kısa sürede bakteri filmiyle kaplanacaktır. ZeroWater sistemlerinin şu anda bakterileri yok etme özelliği bulunmamaktadır.

Sizin sisteminizden çıkan suda tadını alacağım şeyler filtrelenmemiş çözünmüş maddeler mi olacak?

Bizim suyumuzun tadı en çok çifte distile edilmiş suyla kıyaslanıyor, “yavan” distile suyla değil. Kullanıcılarımızın çoğu suyumuzun tadı olmadığını söylüyor. Sadece H2O tadını almalısınız.

ZeroWater Filtresi nasıl çalışır?

Su İyon Değişim Filtrelerinden geçerken, suda istenmeyen veya tadını bozan iyonlar toplanır ve hidrojen gibi su iyonlarıyla değiştirilir.

Filtrelerin ömrü ne kadardır?

En kötü şartlarda bile laboratuvar onayımız filtre başına 51 litre olmasına rağmen, Toplam Çözünmüş Madde miktarı 200 civarında olan pek çok müşterimiz bize bir filtrenin Toplam Çözünmüş Madde ölçerden 006 değerini görene kadar 113 litre su arıttığını söylüyor. Toplam Çözünmüş Madde değeri ne kadar düşükse, filtrenin ömrü de o kadar uzun olur. Kendi suyunuzu önceden tahlil etmelisiniz

Filtreyi ne zaman değiştirmeliyim?

Toplam Çözünmüş Madde ölçerde “006” değerini görünce, filtreyi değiştirin. Değerin bunu aşmaması önemle tavsiye ediliyor.

Filtrede Bakteri oluşur mu?

ZeroWater® sistemlerinde kartuş üzerinde bakteri oluşumunu engelleyen özel malzemeler kullanılmıştır.

ZeroWater Malzemeleri Hangi Malzemeden yapılmıştır?

ZeroWater® filtreleri özel reçine ve karbon karışımlarından imal edilmiştir.

ZeroWater ürünlerinde ne tür plastik kullanılmıştır?

Gıda sınıfı plastik kullanılmıştır.

ZeroWater sistemleri şebeke suyundan farmasötik maddeleri uzaklaştırır mı?

Test makamları su filtresinin sudan farmasötik maddeleri uzaklaştırıp uzaklaştırmadığına dair bir protokol oluşturmamıştır. Ancak bizim filtrelerimiz, pek çok farmasötik maddenin içinde bulunan aktif içerikler gibi organik maddeleri arıtmak üzere tasarlanmış olan aktif karbon içermektedir.

Filitreleriniz Geri dönüşümlü müdür?

Evet,

ZeroWater ürünlerinde BPA bulunur mu?

Hayır, ZeroWater ürünlerinin hiçbiri BPA içermez.