Hakkımızda

 

Türkiyeye Su Arıtmalı Sürahi Kültürünü 2010 Yıllarda İlk Getiren Firmamız ZeroWater Yaklaşık 30 Yıldan Beri Amerikada Faaliyet Göstermektedir.
Uzun Yıllar ZeroWater Ürünlerini Geliştirmek İçin AR-GE Faaliyetlerine Ciddi Yatırım Yapan Firmamız, Gelecektede Siz Değerli Müşterilerimiz için Yeni Ürün Geliştirme ve Tasarımlarına Devam Edecektir. Yapmis oldugumuz çalismalar neticesinde Vermiş Olduğumuz Emeğimizin Karşılığını Siz Tüketicilerimizden gerek Beğeni Oranı Olarak Olsun Gerek Kullanıcı Memnuniyeti Olarak Olsun Fazlasıyla Alıyoruz ve Bununda Haklı Gururunu Tüm ZeroWater Türkiye Ailesi Olarak Yaşıyoruz.

Ayrıca Firmamız kuzey Amerika ülkelerine Turk Mali ürünlerinin ihracatınıda yapmakta olup, yerli ve milli üreticilerede ciddi oranda destekte bulunup ürünlerin geliştirilmesi için geniş kapsamlı çalışmalarda yürütmektedir.

ZeroWater Su arıtıcı sürahi kullanmak pet şişe ve plastik atıklarıda azaltmanızda önemli derecede katkıda bulunur ve Çevre dostudur. ZeroWater 5 Kademeli Güçlü Filtresi ile klasmanındaki en iyi arıtmaya sahiptir.

ZeroWater markamızla Hedefimiz insanların hak ettikleri kalitede ve saflıkta hijyenik su kullanmalarını sağlamak ve çevreci bir Türkiye oluşturmaktır.

 

Saygılarımızla.

ZeroWater