Zerowater Filtresi Neleri Aritir?

 

Performans Sonuçları

EPA'nın ulusal birincil içme suyu düzenlemeleri ve EPA'nın ikincil içme suyu standartları altında listelenen kirleticiler altında listelenen inorganik kimyasallar için Zerowater'in 5 Aşamalı filtresi ile Diğer Markanin Geleneksel 2 Aşamalı filtresinin karşılaştırması.

Zerowater Aritma Tablosu

1 Test sonuçları, IAPMO tarafından tanınan bağımsız bir ISO 17025 laboratuvarı olan Williamstown, New Jersey'de bulunan Quality Filter Testing Laboratory, LLC tarafından gerçekleştirilen, içinden dökülen cihazların NSF / ANSI test standartlarına dayalıdır.

 

Zerowater Aritma Tablosu

 

ZeroWater’in 75 Litre nominal kapasiteye sahip 5 aşamalı filtresi ve 150 Galon nominal kapasiteli Diger Markanın 2 Aşamalı Standart Filtresi, ürünlerin önerilen günlük 2 galon filtreleme kullanımına göre test edildi. Gösterilen sonuçlar, her filtrenin 6.5 pH seviyesinde ve 8.5 pH seviyesinde içme suyu test sonuçlarının ortalama hesaplamasına dayanmaktadır.

* 75 Litre Filtrasyondan sonra % azalma

** 150 Litre Filtrasyondan sonra % azalma

Diger Marka , ZeroWater'a, bağlı olmayan tescilli ticari markadır.

Su Hazırlığı Sorunları:

Metaller tehdidi suyu, NSF / ANSI'ye dahil olmayan metaller hariç, her metal için NSF / ANSI standardı 42 veya 53 tarafından belirtilen bir konsantrasyon elde etmek için 20 Litre suya uygun miktarda reaktif standardı eklenerek hazırlanmıştır. standart olarak bu metaller, söz konusu metal için EPA içme suyu limitinin 10 katı konsantrasyonda hazırlanmıştır. Tehdit suyu her bir filtreden 1 litre, 45 dakika yük / 45 dakika dinlenme oranında yan yana geçirildi ve 20 litre sonra her bir filtreden filtrelenmiş bir su numunesi alındı ​​ve EPA yöntemi kullanılarak her bir metal için test edildi. SM 3111-B kullanılarak test edilen Demir hariç 200.8. Tüm kirleticiler için pH 6.5 ve 8.5'e ayarlandı ve her metal için iki sonucun ortalaması rapor edildi.

İnorganik-Metal Olmayan-Parametreler tehdidi suyu, uygun miktarda reaktif standardı 20 Litre suya eklenerek, her parametre için NSF / ANSI standardı 42 veya 53 tarafından belirtilen bir konsantrasyon elde etmek suretiyle hazırlanmıştır. NSF / ANSI standardına dahil edilen bu parametreler, söz konusu parametre için EPA içme suyu limitinin konsantrasyonunun 10 katı hazırlanmıştır. Tehdit suyu her bir filtreden 1 litre, 45 dakika yük / 45 dakika dinlenme oranında yan yana geçirildi, 20 litre sonra her filtreden bir filtrelenmiş su numunesi alındı ​​ve her bir parametre için deneme suyu ile birlikte test edildi. ilgili EPA yöntemini veya Suyun İncelenmesi için Standart Yöntemi kullanarak.

Özet:

Test edilen bileşikler, EPA tarafından Birincil ve İkincil içme suyu kirleticileri olarak listelenen bileşiklerdir. Test edilen bileşikler ayrıca NSF / ANSI Standardı 53 ve Standard 42'de filtre üreticileri için azaltma iddiaları için yerleşik prosedürlerle listelenmiştir. Bu karşılaştırma çalışmasında kullanılan prosedür NSF / ANSI standartları 42 ve 53, 2018 sürümlerine dayanmaktadır. Bu çalışmada kullanılan analiz yöntemleri içme suyu için EPA onaylı yöntemlerdir.

ZeroWater Ürünlerimiz